O společnosti

Vzdělávací společnost SEMIS spol. s r.o. působí v oblasti profesního vzdělávání již 30 let.

Naši profesionalitu vytváří dlouholeté zkušenosti získané působením v oblasti dalšího profesního vzdělávání a etika našeho podnikání, která podporuje otevřený, odpovědný a partnerský přístup ke klientům.

Připravujme různorodou škálu vzdělávacích programů pro jednotlivce i firemní týmy. V naší nabídce najdete krátkodobé i dlouhodobé vzdělávací programy, kurzy, semináře, tréninky i workshopy. Organizujeme celostátní konference a setkání odborníků.

Úspěšně jsme realizovali vzdělávací projekty spolufinancované fondy EU, ať už jako příjemce, partner, dodavatel nebo konzultant.

Lektorský tým společnosti SEMIS spol. s r.o. tvoří lektoři, s vynikajícími odbornými znalostmi i lektorskými zkušenostmi.

Pořádáme certifikované kurzy marketingu. Byli jsme jednou ze vzdělávacích společností, která měla akreditaci Českého institutu pro marketing CIMA a to od roku 1999 až do roku 2020, kdy CIMA ukončila svoji činnost.

SEMIS spol. s r.o. byla od roku 2002 zařazena do databáze mezinárodní certifikační společnosti IES (International Education Society Ltd.) s ratingem "Vysoce erudovaná a profesionálně vedená instituce".

SEMIS spol. s r.o. je členem AIVD - Asociace institucí vzdělávání dospělých.

Nabízíme Vám své služby a rádi budeme spolehlivým partnerem pro Váš rozvoj a vzdělávání.