O společnosti

Vzdělávací společnost SEMIS spol. s r.o. působí v oblasti profesního vzdělávání jižvíce než 25 let.

Naši profesionalitu vytváří dlouholeté zkušenosti získané působením v oblasti dalšího profesního vzdělávání a etika našeho podnikání, která podporuje otevřený, odpovědný a partnerský přístup ke klientům.

Připravujme různorodou škálu vzdělávacích programů pro jednotlivce i firemní týmy. V naší nabídce najdete krátkodobé i dlouhodobé vzdělávací programy, kurzy, semináře, tréninky i workshopy. Organizujeme celostátní konference a setkání odborníků.

Úspěšně realizujeme vzdělávací projekty spolufinancované ESF EU, ať už jako příjemce, partner, dodavatel nebo konzultant.

Lektorský tým společnosti SEMIS spol. s r.o. tvoří několik desítek lektorů, uznávaných odborníků s vynikajícími trenérskými a pedagogickými zkušenostmi a dovednostmi.

Jsme jednou ze vzdělávacích společností, které získaly akreditaci Českého institutu pro marketing CIMA a jsou oprávněni pořádat certifikované kurzy CIMA v oblasti marketingu a prodeje.

SEMIS spol. s r.o. je od roku 2002 zařazena do databáze mezinárodní certifikační společnosti IES (International Education Society Ltd.) s ratingem "Vysoce erudovaná a profesionálně vedená instituce", který oceňuje jak kvalitu našich vzdělávacích programů, tak kvalitu společnosti jako celku.

SEMIS spol. s r.o. je členem AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých) a Klubu personalistů ČR. Spolupracujeme s ATKM (Asociací trenérů a konzultantů managementu) a dalšími institucemi z oblasti vzdělávání dospělých.

Nabízíme Vám své služby a rádi budeme spolehlivým partnerem pro Váš rozvoj a vzdělávání.